mapa serwisu   |   dodaj do ulubionych   |   kontakt

O projekcie HotelPRO

HotelPRO to projekt, oferujący kompleksową obsługę hoteli, pensjonatów i kwater
od zaprojektowania, identyfikacji wizualnej, przez stworzenie profesjonalnego serwisu WWW i materiałów do niego, zintegrowanie z systemem rezerwacyjnym oraz wypozycjonowanie, do stałej obsługi obejmującej projekty folderów, grafik itd.

Dostarczamy klientom kompletny produkt, które ma spełnić ich wszystkie  oczekiwania - bo najważniejsza w Naszej pracy jest właśnie wysoka satysfakcja klientów.
Nie oferujemy standardowych rozwiązań - każdy klient jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie, tak by skutecznie wspierać sprzedaż, a co za tym idzie podnieść obroty i zyski każdego klienta.

Coś od wszystkiego jest od niczego?

Też tak myślimy ! Dlatego HotelPRO to nie jedna osoba czy firma… to projekt stworzony przez firmę projektującą serwisy WWW współpracującą z firmami wiodącymi w swoich dziedzinach.  Firma webdesignerska, pozycjonująca, graficy profesjonalni i freelancerzy, fotografowie, tłumacze, projektanci i programiści…
 
Pod jedną marką otrzymują Państwo wszystkie usługi jakich potrzebujecie – nie tracąc czasu na szukanie firm zewnętrznych, wszystko załatwicie w jednym miejscu.

A co z kosztami ?

Firmy powiązane są umowami partnerskimi, dlatego ceny za usługi zamawiane w pakiecie HotelPRO są niższe, niż te które otrzymają Państwo odwiedzając tę samą firmę w jej siedzibie…

Oferta dla ludzi...

Nie musisz być znawcą tematu, informatykiem, grafikiem czy wybitnym marketingowcem – przyjdź do nas, a pomożemy Ci w stworzeniu serwisu WWW wedle twoich potrzeb, pomożemy w powiązaniu go z identyfikacją wizualną Twojej firmy lub stworzymy ją od nowa...

"Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe.
Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta”

Jeff Bezos
Prezes, dyrektor generalny i przewodniczący zarządu Amazon.com
Cenimy Państwa czas, dlatego zrobimy wszystko, by nie musieli Państwo marnować go na przeszukiwanie rynku w celu znalezienia odpowiednich firm wykonujących poszczególne elementy serwisu i związanych z tym usług.
Wiemy, jak ciężko jest samodzielnie opracować odpowiednią ilość materiałów i ich podział – dlatego wspomagamy klienta na każdym z etapów projektu podczas opracowywania - jeżeli jest taka potrzeba całość prac możemy przejąć (wykonanie zdjęć, opracowanie tekstów, haseł marketingowych, pakietów itd...).
Wykorzystując doświadczenie, doradzamy hotelarzom jak budować serwisy WWW, by skutecznie walczyć o klienta w sieci.

Ponad 12 lat doświadczenia

Twórcami HotelPRO jest zespół profesjonalistów działających w branży turystycznych stron WWW od ponad 12 lat.  Trzon zespołu przez długi czas działał głównie na Podhalu, współpracując z dziesiątkami hoteli, pensjonatów itd. Zajmując się szeroko rozumianym marketingiem internetowym, zapewniając profesjonalną i kompleksową obsługę hoteli i pensjonatów.  Długi okres działalności pozwolił na zdobycie zaufania klientów nie tylko z terenu Polski ale również spoza jej granic. Współpraca ta pozwoliła na zdobycie doświadczenia i cennej wiedzy, które pozwalają na analizę potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jedną z podstawowych zasad wyznawanych w HotelPRO jest stały rozwój i doskonalenie, które pozwalają na świadczenie szerokiej gamy usług na wysokim światowym poziomie.

W firmie powstały prace magisterskie na temat architektury informacji oraz systemów CRM - co gwarantuje dobre gruntowne przygotowanie i profesjonalne podejście do tematu. Mamy na koncie ponad 200 serwisów WWW o różnej tematyce i różnym stopniu rozbudowania. Wykonywaliśmy strony indywidualne i firmowe, duże portale tematyczne, sklepy internetowe, a także rozbudowane aplikacje sieciowe na zamówienie - dla osób prywatnych, organizacji pozarządowych, samorządów, firm z kraju i zagranicy, a także serwisy i aplikacje sieciowe z funduszy Unii Europejskiej.

Nasze doświadczenie mówi samo za siebie, więc nie boimy się oświadczyć iż: przygotujemy stronę adekwatną do Twoich potrzeb i oczekiwań - dając jednocześnie gwarancję satysfakcji - zapłata dopiero po ostatecznym zaakceptowaniu i uruchomieniu serwisu.


Podziel się    

Ostatnie realizacje

  • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Miłego pobytu
  • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Podhalańska Baza Noclegowa
  • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Milesaway Travel
  • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Hotel Aspel***
  • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Turówka Hotel&SPA****

O projekcie HotelPRO

HotelPRO to projekt oferujący kompleksową obsługę hoteli, pensjonatów i kwater od zaprojektowania, identyfikacji wizualnej, przez stworzenie profesjonalnego serwisu WWW i materiałów do niego, zintegrowanie z systemem rezerwacyjnym oraz wypozycjonowanie, do stałej obsługi obejmującej projekty folderów, grafik itd.

Dostarczamy klientom kompletny produkt, który ma spełnić ich wszystkie  oczekiwania - bo najważniejsze w Naszej pracy jest właśnie wysoka satysfakcja klientów. Nie oferujemy standardowych rozwiązań - każdy klient jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie, tak by skutecznie wspierać sprzedaż, a co za tym idzie podnieść obroty i zyski każdego klienta...
KONTAKT

HotelPRO
ul. Grabowskiego 8/6
31-126 Kraków
e-mail: biuro@hotel-pro.pl

Skype: hotel-pro.pl Mój stan
GG: 44197429
Valid XHTML 1.0 Transitional© Copyright by HotelPRO. Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie są chronione prawami autorskimi.
2013 © Projekt i wykonanie: NetSoftware