mapa serwisu   |   dodaj do ulubionych   |   kontakt

Dlaczego warto

Czy nie chciałbyś strony, która spełni Twoje oczekiwania i będzie łatwa w obsłudze?
Strony, której nie musiałbyś się wstydzić przed klientem?
Co zrobić by Twój serwis był na "5 z plusem" ?

Aktualnie strony WWW są tak powszechne i łatwo dostępne, że niewielu ludzi zastanawia się nad tym, jak powinny być poprawnie wykonane. Niepoprawnie wykonany serwis WWW może przynieść firmie więcej strat niż zysków. Zarówno błędy programistyczne (w kodzie strony), estetyczne (w wyglądzie serwisu) jak i błędna organizacja serwisu (brak znajomości zagadnień architektury informacji) potrafią zniechęcić odwiedzającego ją klienta i skłonić do przejścia na "profesjonalną" stronę u konkurencji. Czy więc warto ryzykować?
 
 1. Poprawny kod - kod strony, to część serwisu, której wprawdzie użytkownik nie widzi, ale ma on znaczący wpływ na to w jaki sposób strona jest wyświetlana na jego komputerze, czy działa poprawnie na przeglądarkach różnych firm oraz czy po prostu strona nie ma błędów, niepoprawnych linków itd.
 2. Estetyka - wprawdzie o gustach się nie dyskutuje, chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że strona nieestetyczna, czy wręcz brzydka, nie jest dobrą wizytówką firmy.
 3. Architektura Informacji - to element zazwyczaj całkowicie pomijany, a chyba najważniejszy. Cóż nam po pięknej i bezbłędnie wykonanej stronie WWW, jeśli nie możemy na niej znaleźć wymaganych informacji, bo jest po prostu niekomunikatywna.
 4. Serwer - by klient mógł oglądnąć stronę WWW trzeba umieścić ją na serwerze (tak jak reklamę TV trzeba wyemitować na jakimś programie). Pewny, niezawodny i szybko działający serwer to podstawa sukcesu każdego serwisu WWW
 5. HotelCms - dzisiejsze serwisy żyją. Na bieżąco zmieniamy w nich teksty, cenniki, oferty, dokładamy zdjęcia, poprawiamy, przestawiamy itd. Czy z każdą taką zmianą trzeba zgłaszać się do firmy ? NIE! Z systemem HotelCms wszystkie te rzeczy możesz wykonać sam...
 6. A co jeszcze działa na "+"? - zapewniamy doradztwo na każdym etapie wykonania strony. Oferujemy możliwość wykonania innych materiałów reklamowych spójnych z wyglądem serwisu, zdjęć itd.
 • gwarantujemy 12 miesięczny okres sprawnego działania systemu
 • wady systemu ujawnione w okresie trwania gwarancji będą usuwane bezpłatnie, gwarancja obejmuje naprawianie tylko usterek (nie rozwijanie funkcjonalności lub modyfikacje layoutu graficznego serwisu)
 • po wdrożeniu klient ma 14 dni na złożenie poprawek odnośnie funkcjonalności lub wyglądu serwisu
 • projekt graficzny jest przygotowywany dla każdego klienta indywidualnie według jego sugestii lub też autorskiego pomysłu
 • gwarancja legalności  oprogramowania, grafiki użytego do tworzenia serwisu
 • możliwość podpisania umowy serwisowej, dalszy rozwój serwisu
Zaprojektujemy dla Ciebie dynamiczny serwis WWW z użyciem zaawansowanych technologii: xHTML, CSS, Java Script, PHP, AJAX, MySQL czy Flash. Jesteśmy w stanie dostarczyć także bardziej skomplikowane usługi zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Mamy doświadczenie ze wszystkimi istotnymi narzędziami do projektowania grafiki i animacji, językami programowania itd. dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować, zbudować, wdrożyć i utrzymać zarówno relatywnie małe, jak i ogromne projekty. Oferujemy także kompleksowy pakiet usług internetowych i nie tylko, począwszy od rejestracji domeny, hosting, aż do wykonania skomplikowanych kampanii marketingowych w sieci.

Dla właściciela hotelu równie ważna jest druga, niewidoczna dla klienta część serwisu czyli administracja.

Projektowane przez nas serwisy oparte są na systemie HotelPlus – dzięki czemu serwis może być zarządzany może być przez każdą osobę z obsługi hotelu – nie musi to być informatyk, osoba ta nie potrzebuje też przechodzić żadnych rozbudowanych kursów, by kilkoma kliknięciami dodać nowa ofertę promocyjna, nowy pakiet lub zmodyfikować treść...
Podziel się    

Ostatnie realizacje

 • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Miłego pobytu
 • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Podhalańska Baza Noclegowa
 • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Milesaway Travel
 • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Hotel Aspel***
 • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Turówka Hotel&SPA****

O projekcie HotelPRO

HotelPRO to projekt oferujący kompleksową obsługę hoteli, pensjonatów i kwater od zaprojektowania, identyfikacji wizualnej, przez stworzenie profesjonalnego serwisu WWW i materiałów do niego, zintegrowanie z systemem rezerwacyjnym oraz wypozycjonowanie, do stałej obsługi obejmującej projekty folderów, grafik itd.

Dostarczamy klientom kompletny produkt, który ma spełnić ich wszystkie  oczekiwania - bo najważniejsze w Naszej pracy jest właśnie wysoka satysfakcja klientów. Nie oferujemy standardowych rozwiązań - każdy klient jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie, tak by skutecznie wspierać sprzedaż, a co za tym idzie podnieść obroty i zyski każdego klienta...
KONTAKT

HotelPRO
ul. Grabowskiego 8/6
31-126 Kraków
e-mail: biuro@hotel-pro.pl

Skype: hotel-pro.pl Mój stan
GG: 44197429
Valid XHTML 1.0 Transitional© Copyright by HotelPRO. Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie są chronione prawami autorskimi.
2013 © Projekt i wykonanie: NetSoftware